Cratosslot Para Yatırma ve Çekme

cratosslot-para-yatirma-cekme-min

Güvenilir casino sitesi Cratosslot’tan para yatırma ve çekme işlemleri oldukça hızlıdır. Finansal anlamda donanımlı bir ekiple çalışan Cratosslot, para yatırma ve çekme işlemlerinde birçok farklı seçeneği de beraberinde sunmaktadır.

Cratosslot Para Yatırma

Cratosslot para yatırma işlemleri için banka havalesi, QR Kod yatırım, kredi kartı ve tüm bankalara ait cepbank işlemini kulllanabilirsiniz. Minimum para yatırma tutarı 20TL olarak belirlenmiştir.

  • Banka havalesi
  • Kredi kartı
  • QR Kod Referans Yatırım
  • CepBank

Görüldüğü üzere para yatırma limiti oldukça düşük olan Cratosslot’ta birçok farklı yöntem hizmetinize sunuluyor. Para yatırma işlemleri öncesinde herhangi bir sürprizle karşılaşmamak adına canlı destek hattıyla iletişim geçmenizi tavsiye ederiz.

Cratosslot para yatırma bölümünde yer alan “Kredi kartı” yatırım görseline tıkladığınızda, karşınıza çıkan ekrandaki bilgileri eksiksiz doldurarak anında siteye para yatırımı depozit yapabilirsiniz. Payznet sanal postunu kullanan Cratosslot, hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi depolamaz ve sizden habersiz çekim talimatı vermez.

Cratosslot Para Çekme

Cratosslot para çekme işlemlerinde güvenlik nedeniyle sadece banka havalesi yöntemini kullanmaktadır. Özel talep etmeniz durumunda ATM üzerinden de para çekim işlemi yapabilirsiniz.

  • Banka havalesi

Cratosslot banka havalesi para çekimlerinde minimum tutar 100TL olarak belirlenmiştir. Maksimum belirlenen rakam ise bir gün içerisinde 20.000TL’dir. Cratosslot’tan hızlı para çekmek için mesai saatlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. 00:00 ile 08:30 aralığında güvenlik problemleri nedeniyle en fazla 10.000 TL para çekimi yapabilirsiniz.

Cratosslot para çekme işlemlerinde yaşanabilecek herhangi bir aksilik konusunda canlı destek hattından işleminizin durumunu kontrol ettirebilirsiniz. Para çekim işlemlerinde Cratosslot herhangi bir evrak ya da belge talebinde bulunmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*